Telefon: 444 01 69
Yeni Yıldırım Kargo Takip Linki

Sıkça Sorulan Sorular

Bölge Bazlı Gönderi Teslimat Süreleri

Şehiriçi gönderilerinize gün içi hızlı dağıtım hizmeti ( B-to-B / B-to-C ) kapsamında : Şehir içinde zaman hassasiyetli teslimat hizmeti Özel teslimat modelleri (Rafına teslim, üretim hatlarına besleme vb) Şehirler Arası Teslimat Kapsamında : 600 km'e kadar 24 saatte teslimat, 600 km üzerindeki ... Devamı..

Dağıtım ve Nakliye Yönetimi

Ürünlerin, gelen siparişlere uygun olarak taşınması, zaman hassasiyeti olan, sektörel bazda modellenmesi gereken bir konu olduğunun farkında olan YENİ YILDIRIM KARGO, çözüm ortağı olduğumuz müşterimizin müşterilerinden gelen taleplerinin en kısa sürede, en uygun taşıma kanalla ve en düşük maliyet ... Devamı..

İnsan Kaynakları

Yeni Yıldırım Kargo, kargo; çalışanlara yatırımın, şirketin performans ve uzun dönemli başarısında en önemli etken olduğunun bilinciyle, sahip olduğu insan kaynaklarının doğru ve gerçekçi bir çizgide gelişimine olanak tanıyan, sürekli öğrenen, gelişen bir şirket olarak büyümeyi hedefl ... Devamı..

İlkelerimiz

Kaliteli hizmet üreten bir şirketiz:Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri kalite standartlarından ödün vermeksizin geliştiririz. Müşteri odaklıyız : Müşterilerimizin başarıları bizim başarımız olacaktır felsefesi ile müşteri odaklı çözümler sunar, lojistik süreçlerini sürekl ... Devamı..

Kalite Politikamız

Kalite politikamızın temelinde beş temel öğe bulunmaktadır: Liderlik, müşteri odaklılık, çalışanların eğitimi, takım çalışması, sürekli gelişme ve iyileştirme. • Lider kadromuz bizzat kalite çalışmalarına katılarak ve destekleyerek şirket bünyesinde kalite bilincinin geliştirilmesinde önc&uu ... Devamı..

100% Müşteri Memnuniyeti

Kaliteden ödün vermeyen firmamız kargolarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı prensip haline getirmiştir. ... Devamı..

Güvenilir Kargo

Kargolarınızı varış noktasına olabilecek en güvenli şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. ... Devamı..